Reklamos spauda

Skaitmeninė spauda

Man working in printing house with paper and paints

Skaitmeninė spauda yra nepakeičiama, kai reikia ypač mažo tiražo (pradedant vienu egzemplioriumi), nestandartinio dydžio (nuo vizitinės iki plakato) ir kai darbas turi būti atliktas itin greitai. Šiuolaikinės technologijos konkuruoja su ofsetine spauda, ne tik kokybe bet ir kaina.

Ruloninė lipdukų/ etikečių spauda

lipddukas

Greita ir lanksti, kaip skaitmeninė spauda, tačiau tinkama ir pramoniniam klijavimui! Nesvarbu ar Jums reikia rašomų, nuimamų, tinkamų naudoti ant plastiko, sąlyčiui su maistu ar drabužių, naudoti vidaus ar lauko sąlygomis mes padėsime rasti geriausią sprendimą Jums.

Plačiaformatė spauda

pexels-devon-rockola-800629

Didelio formato skaitmeninė spauda vidaus ir išorės reklamai: įvairių formatų plakatai vitrinoms, pastatų reklamoms, gatvių stovams, iškaboms, miesto transporto stotelėms, reklama ant transporto priemonių. Spausdiname ant popieriaus, tento, lipduko, drobės, vėliavinio audinio, tapetų ir kitų medžiagų.

Reklamos gamyba

Tūrinės raidės

IMG20220225141751

Pati populiariausia išorinės reklamos forma. Jų medžiagiškumas, spalvos, formos bei apšvietimas yra begalinių galimybių. Pagal aplinką parenkame specialias medžiagas, užtikrinančias reklamos patvarumą ir sklandų veikimą. O taip pat mūsų profesionali komanda atliks tikslius matavimus ir montavimą.

Šviesdėžės

becycle

Gaminame visų tipų šviesdėžės: šviečiančias, plastikines, matinės, aliuminines; su kiaurapjūviu ar inkrustacija, su spauda ar lipdukais. Be informacijos funkcijos, šviečiančios plokštės gali būti naudojamos ir kaip dekoratyvinis interjero elementas.

Pilonai / Stendai / Stovaii

vancouver-digital-screen-ads-f

Mūsų lauko gaminiai yra specialiai sukurti taip, kad būtų atsparūs oro sąlygoms, patvarūs ir funkcionalus, užtikrinant, kad Jūsų žinutė skirta klientams išsiskirtų iš kitų. Nežinote, kokio plono/stendo/stovo jums reikia? Galime padėti išsirinkti tą, kuris maksimaliai padidins Jūsų reklamos našumą.

Grafinis dizainas ir maketavimas

 

Reklamos kūryba – neatsiema Jūsų verslo dalis. Mes sutaupysime Jums laiko ir nukreipsime tinkama linkme, viskas dėl vieno tikslo – didinti Jūsų pardavimą ir žinomumą. Darni kūrybos darbuotojų komanda įgyvendins tai, kas iš pirmo žvilgsnio atrodo neįgyvendinama

Reklamos projektų rengimas ir derinimas su miesto savivaldybėmis

 

Reklamą montuojame pagal miesto savivaldybės architektūrinius reikalavimus. Deriname išorinės reklamos projektus Lietuvos miestų savivaldybėse. Turime didelę patirtį gaminant ir montuojant daugybę išorinės reklamos reikalavimus atitinkančių lauko iškabų, todėl galime kokybiškai ir sparčiai atlikti užsakymus. Reklamas montuojame visoje Lietuvoje.

Jei kilo klausimų, norite daugiau informacijos apie mūsų teikiamas paslaugas, maloniai prašome susisiekti

 

Reklamos kūryba – neatsiema Jūsų verslo dalis. Mes sutaupysime Jums laiko ir nukreipsime tinkama linkme, viskas dėl vieno tikslo – didinti Jūsų pardavimą ir žinomumą. Darni kūrybos darbuotojų komanda įgyvendins tai, kas iš pirmo žvilgsnio atrodo neįgyvendinama