Reklama

Vizitinė kortelė – neatsiejama verslo dalis, reprezentuojanti Jus ar Jūsų atstovaujamą įmonę. Ne paslaptis, kad versle taisyklė „nespręsk apie knygą iš viršelio“ negalioja – menkiausia smulkmena gali pakeisti pašnekovo nuomonę apie Jus – apranga, rankos gestas, pomėgis… Kaip ir elgesys, taip ir vizitinė kortelė tampa Jūsų asmenybės, stiliaus, vertybių atspindžiu. Informatyvi ir įsimenanti vizitinė kortelė – puikus rinkodaros įrankis siekiant didinti asmens, įmonės ar prekės ženklo žinomumą bei palengvinti apsikeitimą informacija.

Originalaus dizaino bloknotai gali būti gera dovana, patogi priemonė praktinių seminarų ir konferencijų metu, reklaminis produktas.

Informaciniai ir reklaminiai lankstinukai – vienas efektyviausių ir pigiausių spausdintinės reklamos būdų.

Tai suredaguoti ir išspausdinti leidiniai, aprėpiantys susistemintą daugelio prekių sąrašą. Katalogai sudaryti tam tikra tvarka, iliustruoti prekių nuotraukomis. Teksto dalyje gali būti pateikiama įvadinė dalis apie organizaciją, po to aprašoma produkcija, pateikiama jos techninė charakteristika. Katalogai dažnai platinami paštu. Leidžiami ne vien reklaminio, bet ir informacinio pobūdžio. Katalogai itin naudingi tuomet, kai įmonės veikla labai plati ir ji vienu metu dirba keliomis kryptimis.

Gaminame įvairių formatų ir paskirties firminius kalendorius. Firminiai kalendoriai yra puiki savireklamos priemonė bei viena populiariausių ir praktiškiausių verslo dovanų. Atsižvelgdami į savo klientų poreikius, galite rinktis sieninius, stalo, kišeninius, darbo planavimo ir kitokius kalendorius su savo įmonės logotipu, šūkiu ir kita informacija.

Meniu – tai savotiška kavinės ar restorano vizitinė kortelė, kurią pirmiausia išvysta Jūsų klientas. Tik patrauklus ir kokybiškas meniu įtikins jį pasilikti ir užsisakyti patiekalą. Galime pasiūlyti meniu barams, restoranams, klubams, kavinėms ir kitoms maitinimo įstaigoms.

Firminis blankas – tai popieriaus lapas su Jūsų įmonės rekvizitais, logotipu ar kita būtina informacija. Blankų spalvos ir dizainas turėtų atspindėti kompanijos įvaizdį, nes tai bus oficialių Jūsų įmonės dokumentų šablonas. Firminiai blankai gali būti naudojami siunčiant reklaminius pasiūlymus, rašant laiškus, prašymus, sąskaitas-faktūras, pranešimus ar kitus dokumentus. Atsidūrę klientų ar partnerių rankose, jie reprezentuos Jūsų įmonę, tad kurdami dizainą, pagalvokite, kaip norėtumėte save pristatyti.

Tai nedidelio formato lapeliai, leidžiami dideliu tiražu. Skrajutėse pateikiama reklaminė informacija apie konkrečias paslaugas, prekes ar renginius. Jos turėtų išsiskirti ryškesniu apipavidalinimu, tipišku reklaminiu tekstu. Skrajutes paprasta platinti: paštu, su spauda ar tiesiog gatvėje. Jos pasiekia daugelį žmonių ir galbūt potencialius Jūsų klientus.

Tai patraukli reklaminė, pirmiausia veikianti vizualiai, priemonė. Visuose plakatuose akcentuojamas vaizdas, o tekstinės informacijos pateikiama labai mažai. Plakatai naudojami renginių, įmonių, produkcijos reklamai ir pan.

Siūlome aukštą kokybę ir mažas skaitmeninių nuotraukų spausdinimo kainas.

Yra daug priežasčių savo gražiausiems prisiminimams padidinti! Kaip gražu, kad yra galimybė iš savo gražiausių nuotraukų padaryti plakatą. Nustebinkite savo draugus ar namiškius savo pačių sukurtu plakatu…

Spausdiname proginius atvirukus, tinkamus sveikinti gimines ir artimuosius, draugus bei verslo partnerius. Formatų ir dizaino sprendimų įvairovė, dekoratyviniai sprendimai ir asmeniškas sveikinimo tekstas užtikrins Jūsų atviruko išskirtinumą.

Tai šiandieninio šventinio stalo etiketo išraiška. Pagal Jūsų šventės stilių pagaminta kortelė suteiks ne tik patogumo, tvarkingumo, bet ir išskirtinį dėmesį kiekvienam svečiui.

Kvietimai siunčiami ar įteikiami įvairiausiomis progomis: švenčių, pobūvių, dalykinių susitikimų, konferencijų, renginių, koncertų ir pan. Kartais juos dovanojame kaip vienkartines nuolaidų korteles ar kaip prekinius čekius. Naudojamos įvairios medžiagos ir technologijos.

Logotipas yra viena iš svarbiausių įmonės įvaizdžio dalių, todėl turi atspindėti įmonės veiklos specifiką, filosofiją, išsiskirti iš daugelio ir lengvai įsiminti. Vien pažvelgus į logotipą, klientas turi suprasti, ką jam galite pasiūlyti ir kaip naudinga bus su Jumis bendradarbiauti. Profesionaliai suprojektuotas logotipas bus aiškiai suvokiamas visur: tiek ant mažo rašiklio, tiek ant didelio šviečiančio ekrano. Mes Jums tokį logotipą sukursime.

Firminio stiliaus visumą sudaro ne tik ženklas, vizitinė kortelė, blankas, bukletas, iškaba, išorinė reklama, bet ir darbuotojų elgsenos normos, drabužių stilius, interjeras. Pasiūlysime daugiau, nei Jūs tikitės.

Vaizdinės tapatybės sukūrimas (logo, stilius, etc.), dizainas – nuo produkto linijos koncepcijos, nuo grafinės išraiškos sprendimo iki technologinių niuansų išnaudojimo.