Filtravimo sistemos

Kišeniniai filtravimo elementai

Visų standartinių ir nestandartinių dydžių G3, G4, M5, M6, F7, F8, F9 klasės, sertifikuoti kišeniniai filtravimo elementai.

Hepa ir ULPA – absoliutaus filtravimo elementai

E10, E11, E12, H13, H14, H15, H16, H17 klasės absoliutaus filtravimo elementai.

Kompaktiniai filtravimo elementai

Kompaktiniai filtravimo elementai F5, F6, F7, F8, F9 klasės.

Paneliniai ir klostuoti filtravimo elementai

Paneliniai filtravimo elementai G2, G3, G4, F5 klasės
Klostuoti filtravimo elementai G4, F5, F6, F7, F8, F9 klasės

Oro filtravimo elementai

Visai nesvarbu, kokio gamintojo filtravimo įrenginį naudojate, mes visuomet turime jums reikalingus filtravimo elementus. Turime pasiūlyti visų tipų ir dydžių filtravimo rankoves, plokščius, apvalius, ovalius ar kūgio formos cilindrinius kartidžinius filtravimo elementus. Taip pat siūlome filtrus riebalų garų filtrams bei specialius Power-Pack elementus.

Skysčių filtravimo elementai

Alyvos filtravimo elementai

 

Pramoniniame oro filtravime esame daug pažengę ir tai yra pagrindinė veiklos sritis. Čia esame sukaupę ilgametę patirtį dirbdami kartu su Lietuvos bei užsienio pramonės ir projektavimo įmonėmis. Visuomet esame pasiruošę spręsti pačias sudėtingiausias technines užduotis, kur reikalinga taikyti dulkių, aukštos temperatūros dūmų ar riebalų garų filtravimo įrangą. Siūlome tik patikimus ir energetiškai efektyvius filtravimo įrengimus, kurie atitinka aukščiausius aplinkosaugos reikalavimus. Šie įrengimai  padeda saugoti aplinką, reguliuoti aplinkos taršą, gerinti darbo vietų kokybę. Mūsų tikslas – padėti klientui spręsti  problemas, pateikiant tinkamiausią techninį sprendimą, pritaikant šiuolaikišką bei efektyvią įrangą.

Siūlome visų tipų filtravimo elementus bet kurio gamintojo filtravimo įrangai.

Oro filtravimo elementai

Visai nesvarbu, kokio gamintojo filtravimo įrenginį naudojate, mes visuomet turime jums reikalingus filtravimo elementus. Turime pasiūlyti visų tipų ir dydžių filtravimo rankoves, plokščius, apvalius, ovalius ar kūgio formos cilindrinius kartridžinius filtravimo elementus. Taip pat siūlome filtrus riebalų garų filtrams bei specialius Power-Pack elementus.

Dulkėto oro ir dūmų filtravimo įranga

Siūlome visų tipų dulkių bei dūmų filtravimo įrangą, tinkamą sugaudyti įvairios kilmės ir koncentracijos kietąsias daleles. Ciklonai, stacionarūs bei mobilūs rankoviniai, maišiniai, kartridžiniai ar kasetiniai filtravimo įrenginiai.

Riebalų garų filtravimo įrenginiai

Siūlome įrangą, specialiai sukurtą surinkti alyvos, vandens bei sintetinio pagrindo aušinimo skysčio garus iš įvairių mechaninio ar terminio apdirbimo procesų.

Papildomi komponentai

Įvairūs aspiracinių sistemų komponentai: nutraukimo rankovės, nutraukimo stalai, lanksčios žarnos, kibirkščių gaudyklės, sklendės, kiti komponentai ir t.t.

Alyvos filtravimo įranga

Skysčių filtravimas

 

Ventiliatoriai

Mūsų siūlomi išcentriniai ventiliatoriai gali būti taikomi švaraus ar dulkėmis užteršto oro transportavimui aspiracijos, pneumotransporto, dūmų ar dujų šalinimo sistemose. Visa įranga gali būti sprogimui sprogaus išpildymo pagal ATEX direktyvą, skirta darbui potencialiai sprogiose aplinkose.

Rotaciniai vožtuvai

Rotaciniai vožtuvai taikomi granulių ar dulkių kontroliuojamam iškrovimui iš filtravimo įrenginių, ciklonų, silosų, pneumotransporto sistemų ir t.t. Visa įranga gali būti sprogimui sprogaus išpildymo pagal ATEX direktyvą, skirta darbui potencialiai sprogiose aplinkose.

Kibirkščių gaudyklės

Šis įrenginys, veikiantis ciklono principu, sugaudo kibirkštis iš transportuojamo oro ir nukreipia jas į surinkimo konteinerį. Paprastai kibirkščių gaudyklės montuojamos prieš filtravimo įrenginius, kad apsaugotų filtravimo elementus nuo pažeidimo.